Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Łysinin – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Gogółkowo

Gogółkowo(Łysinin + 6 km)

389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Przed Państwem atrakcyjna oferta sprzedaży domu w miejscowości Gogółkowo nieopodal Żnina o powierzchni ok.150 mkw. plus piwnica 70 mkw. Składa się on z parteru wielkości 75 mkw., gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Radacz(Łysinin + 23 km)

1 690 000 zł146,50 m² 11 535,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 121 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146,5 m , wybudowany w 2018 roku, położony w spokojnej okolicy w Radaczu, tylko 11 km od Szczecinka. Dom Dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wysoki standard Miłkowo

Miłkowo(Łysinin + 4 km)

630 000 zł94,90 m² 6 638,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:832 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo klimatyczną nieruchomość, stanowiącą część domu wielorodzinnego, o powierzchni 94,9 m2, zlokalizowaną w miejscowości Miłkowo, gmina Czaplinek. Miłkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wasznika

Czaplinek(Łysinin + 8 km)

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:775 m²

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość, zlokalizowaną w miejscowości Czaplinek, stanowiącą dom mieszkalny z funkcją pensjonatu. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Łabiszyn(Łysinin + 22 km)

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu blisko miasta, a jednocześnie na uboczu w bliskości przyrody? Chciałbyś mieszkać w nowoczesnym i wolnostojącym domu? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Piaski

Piaski(Łysinin + 25 km)

89 000 zł132 m² 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości Piaski, usytuowany na działce o powierzchni 921 m . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żnin

Żnin(Łysinin + 10 km)

834 000 zł180 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Żnin centrum | 180 m | po kapitalnym remoncie | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 180 m , położony w centrum Żnina,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czaplinek(Łysinin + 8 km)

768 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:725 m²

W zacisznej alejce z widokiem na jezioro ogromny potencjał! Dom z historią To miejsce, w którym od lat pachniało ciastem jabłkowym z własnego sadu i dojrzewającymi winogronami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Osiedle Leszka Białego

Goślinowo(Łysinin + 25 km)

569 000 zł78,60 m² 7 239,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

N o W Y E T A P Na sprzedaż lokale w budynku jednorodzinnym dwulokalowym, w Goślinowie na Osiedlu Leszka Białego. Parterowy dom o wielkości 78,60 m2, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ostroróg

Ostroróg(Łysinin + 4 km)

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 372 m²

Siedlisko z potencjałem inwestycyjnym na wsi - blisko jeziora - Ostroróg, gmina Czaplinek Możliwa zamiana na mieszkanie z ogródkiem/dom w Czaplinku! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Łysinin

Łysinin,kujawsko-pomorskie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Najważniejsze atuty nieruchomości: lokalizacja - pobliskie jeziora, okoliczna przyroda, a także Biskupin, gród Piasta, itd. Stwarzają szereg.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij